Naujas Juodas Galinis Pillion Keleivio Sėdynės Kawasaki Ninja 300 EX300 2013-m. 14

Žymos: keleivių pillion, ninja 300 sėdynės, krėslo sėdynė, Pigūs keleivių pillion, Aukštos Kokybės ninja 300 sėdynės, Kinija sėdynės sėdynės Tiekėjų.

Daugiau Rodinį, Spustelėkite:

Naujas Juodas Galinis Pillion Keleivio Sėdynės Kawasaki Ninja 300 EX300 2013-2015 m. 14

Prašome Užtikrinti, kad Jūsų Motociklas yra mūsų suderinamumo.

SAVYBĖS:

Antrinėje Rinkoje 100% Visiškai Naujas Naujas Dizainas

Aukštos klasės kokybės ir labai patvarus

Lengva Įdiegti ir ne įdiegimo instrukcijos

Medžiaga: Sintetinės odos(matinis paviršius)+PP plastiko+Putplastis+Geležies

Spalva: Juoda

Vieta: Galinis

ĮMONTUOTI:

Už Kawasaki Ninja 300 2013-2015 M.

PAKUOTĖ:

1 X Galinės Sėdynės

PASTABA:Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė. Prašome patikrinti, su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą/pirkti.

Apie Laivybos

Mes gali paskelbti mažesnės vertės (apie 5-30USD) savo Papročius, siekiant išsaugoti įmanoma mokesčio už jūsų pusėje.

Paprastai, Prekės bus išsiųstos per 2 darbo dieną po mokėjimo patvirtinimo.

Mes tiekiame nemokamas pristatymas paslaugas, naudojantis Kinija Paštu, Oro Paštu (CPAM). Kiekvieno sklypo yra siunčiami Registruotu Postsince jis yra saugesnis.

Šalis

Kinija Pašto Siunta Laikas

Pastaba

Šiaurės Amerika

(JAV, Kanada...)

10-35 dienų

Mes gali naudoti Hongkong Post Oro Paštu, ar Singapūras Paštu, Oro Paštu, kai ji galėtų būti greitesnis už vežimą, vardu pirkėjų.

Pietų Amerikoje

(Brazilija, Argentina, Peru...)

20-45 dienas

Europos Šalių

(Švedija, Vengrija, Turkija...)

10-35 dienų

Azijos Šalyse

(Tailandas, Kazachstanas...)

10-30 dienų

Australija, Naujoji Zelandija...

15-25 dienų

Rusijos Federacija

30-90 dienų (Tai labai lėtai dėl sunkiųjų apkrova...)

Mokėjimo būdai

Mes priimame Alipay čia. Visų didelių kredito kortelėmis, per saugų .

Garantija

Jis ateina su vienerių metų garantija . Prašome kreiptis į mus dėl remonto ar grąžinimo, jei bet defectives .

Grįžta

Tuo atveju, jei prekė yra nekokybiška, prašome pranešti mums per 30 dienų nuo gavimo, mes pasirūpinsime reship arba grąžinti pinigus.

Pirkėjai turi apmokėti grąžinimo išlaidas, ir mes bylinėjimosi išlaidas daiva

Atsiliepimai

Jei mes nesame patenkinti produkto ar paslaugos ,susisiekite su mumis ir nereikia mums neigiamas arba netural atsiliepimus,Mes turi suteikti jums priimtino sprendimo.

Mes visada esame pasiruošę atsakyti į laiškus per 2 darbo dienas (off-pareiga savaitgalį). Jei jūs negaunate atsakymo iš mūsų, tada prašome patikrinti savo šlamšto arba šlamštas pašto dėžutę.

Ačiū už jūsų dėmesį ! Už bet kokią pagalbą ,prašome susisiekti su mumis jūsų patogumui:)

• Pakuotės Dydis: 12cm x 8cm x 6cm (4.72in x 3.15in x 2.36in)

• Elemento Ilgio: 0inch
  • Modelio Pavadinimas: XF-560M