Grynų Augalinių Žolelių Aliejai Fructus Arctii Žolelių Aliejus 5ml Eteriniai Aliejai, Cnidium Monnieri Kinų Medicinos Aliejus

Žymos: Turmantomokykla.lt, Turmantomokykla.lt, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai.

100% Grynų Augalinių Žolelių Aliejų, Cnidium augalinio Aliejaus

Apie Produktą

【Produkto pavadinimas】: Fructus cnidii žolelių aliejus

【Pavadinimas anglų kalba】: FRUCTUS CNIDII

【Gavybos srityje】: vaisių

Seksualinis skonis į】: Simba, kartaus, Šiltas; Turėti šiek tiek nuodų. Inkstų meridiano.

【Kilmės】: Kinija

【Funkcinių požymių,】:

1. Inkstai stipri saulė, šiltas, sausas vėjas, kaip insekticidai. Impotencija, šalto rūmai, makšties, šlapias bi nugaros; Išorinis gydymas užsiuvimas egzema, moteris Yin Yang; Trichomonas vaginitas.

2. Ūmių exudative odos ligų, turi didelį poveikį

3. Yra sklandžiai švokštimas poveikį, gali pagerinti plaučių ventiliacijos funkcija pacientams, sergantiems astma, vaidmens, veiklos plėtimo bronchų lygiųjų raumenų ir pagerinti plaučių vėdinimo funkcija

Patarimai:

1. Mes parduodame produktą, yra kosmetikos klasės, skirta tik išoriniam naudojimui, negalima valgyti.

2. Oda jautri, atkreipkite dėmesį.

3. Ekstraktas gali būti geriamos.

4. Uždarykite dangtelį ir įdėkite jį į vėdinamoje, vėsioje, tamsioje vietoje.

5. Ekstraktas negali pakeisti narkotikų.

6 .Priežiūra turi būti imtasi prieš naudojant aromaterapija, pageidautina su psichologu. Gamintojas: Augalų Dovana Kilmės Šalis: Kinija Savybės:

Pagerinti astmos

Gydymas, odos ligų

Gydymo vaginitas Sudedamosios dalys:

100% Cnidium augalinio aliejaus Tinkamumo vartoti laikas:

3 metų (Pagaminta Kinijoje, gamybos data bus aiškiai pažymėtos ant etiketės. ) Rodo panaudota:

Odos Priežiūros, Plaukų Ir Kūno Maitina Pakavimas:

Sandarioje pakuotėje Kiekis:

1 VNT. Svoris:

5ML Kaip naudoti: galima naudoti kaip švieži valiklis, makiažo valiklis, kūno, masažo aliejus, plaukų priežiūros aliejus. Odos tipas: Visiems Odos Tipo Didmeninės Kainos: Daugiau nei 3 gabalus, 5% nuolaida

Pastaba Naftos kilmės yra Kinija, gamintojas yra Guangdong, Kinija produktai yra kosmetikos klasės, skirta tik išoriniam naudojimui, negalima valgyti.

Daugiau Produkto Informacinis

Kinijos Aprašymas, Nuotraukų nuorodos, kokių nors klausimų, Prašome nedvejodami susisiekite su mumis

Patarimai eterinis Aliejus Skirtas tik išoriniam naudojimui.

Eterinių aliejų negalima tepti tiesiai ant odos.nes grynumas grynas eterinis aliejus 100%,Tai turėtų būti sumaišytas su bazinė alyva naudoti.(jūs turite tepinėlio levandų eterinis aliejus ir arbatmedžio aliejus mažas plotas.)

Jei jūsų oda yra jautri arba jums yra alergija aromatas,turėtumėte atlikti alergijos testą . Bandymo metodas:Gerai sumaišykite lašas gryno eterinio aliejaus su 3 lašais bazinė alyva taikyti šiek tiek už ausies arba kvapas.

Ji negali atstoti vaistų.

Nėščias moteris ir moteris menstruacijų metu jes ji su perspėjimai.moterims, ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu negali naudoti eterinius aliejus masažo ar maudymosi.

Dėmesio naudojimo suma.naudokite tinkamo dydžio ji . Pernelyg naudojimo bus padaryti sunkią naštą prie kūno.

Jį reikia laikyti tamsaus stiklo butelyje.venkite stiprių šviesos ir šilumos . Laikyti kambario temperatūroje. Nereikia įdėti jį į šaldytuvą.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Nereikia įdėti eterinio aliejaus talpyklų, kurios yra lengvai tirpi arba turite spalva iš jų. Įdėti eterinio aliejaus nerūdijančio plieno , Stiklo ar porceliano skiesti.

Apelsinų eterinis aliejus yra šviesai(Apelsinų,Bergamočių,Greipfrutų ir Citrinų),Ji bus mak e oda jautri UV. Apsaugos nuo saulės ir naktį, naudojasi, rekomenduoja .

Apie

Kodėl Verta Rinktis ? Augalų Dovana Gamtos Ir Aukštos Kokybės Paslaptis. Augalų Dovana yra natūralių augalų eterinio aliejaus gamybos įmonių,GMP gamybos cechas,importuotų įranga,gavybos technologijos,daugelis nacionalinių saugos kontrolės sertifikatas,žūklė, gamtos ir aukštos kokybės eteriniai aliejai, klientų atsiliepimus.

Augalų Dovana produktų saugumo nustatymo.

Augalų Dovana, profesinės sveikatos ir grožio pardavėjas kinijoje, parduoda didelį pasirinkimą aukštos kokybės produktais, kurie yra pagaminti Kinijoje už prieinamą kainą.

Mes labai džiaugiamės, kad galėsite susisiekti su klientais iš viso pasaulio ir daro mūsų linija neįtikėtinai sveikatos ir grožio produktų jų, kur jie gyvena.

Turimi produktai, Odos priežiūros produktai, eteriniai aliejai, masažo aliejai, baziniai aliejai, Originalus Skystis, Hydrolat; Kaip papildoma premija, yra kasdienio spręsti, kad siūlo pasirinkti produktus, ne diskontuota palūkanų norma. Be to, pirkėjai, norintys įsigyti prekes urmu gali gauti dar daugiau nuolaidų.

Mes suteikti puikų klientų aptarnavimą ir meilės kalbėdamas su naujais vartotojais ir padėti jiems surasti geriausius produktus, kad atitiktų jų poreikius.

Wlecome prisijungti prie mūsų VIP grupė FACEBOOK ir VK. Bet kokią informaciją ir klausimas, galime dalintis su kitais grupės nariais, taip pat specialių pasiūlymų.

Apie Mokėjimą

1. Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT.Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2. Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas po užsakymo.

3. Jei negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą. Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)

• Prekės Pavadinimas: Augalų Dovana
  • Eterinis Aliejus Tipas: Grynas Eterinis Aliejus
  • Komponentas: kitų eterinių aliejų