SIHAIXIN Gamtos Zebra Medienos Vaidmenį, Laikrodžiai Vyrams, Aukštos Kokybės Kvarcinius Žiūrėti Data Ekranas, Keturių Spalvų Vyrų Laikrodis Dovana Lašas Laivybos Langelį

Žymos: box pristatymas, lauke lauke, dėžutė dovanų dėžutėje, Pigūs box pristatymas, Aukštos Kokybės box box, Kinija box dovanų dėžutėje Tiekėjų.

Pranešimas Sveiki, draugas ! Labai ačiū už jūsų apsilankyti mano parduotuvėje. Švęsti savo naujų parduotuvių atidarymo. Visiems klientams, kurie perka laikrodžiai parduotuvėje gausite nuostabią nemokamą dovaną . Jaučiu, Medienos Laikrodžiai yra tvarus projektas, kuris yra aplinkai žino. Kiekvieno pirkimo, laikrodis, mes pasodink medį .Leiskite mums prisidėti prie aplinkos apsaugos.

1) Jūsų Atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, prašome užtrukti keletą sekundžių palikti didžiosios atsiliepimus, jei jūs patenkinti mūsų produktą ar paslaugą, labai jums ačiū !! 2) Mes visada siūlome mažiausią kainą už geriausias prekes bei paslaugas jums. 3) Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neutralus(3 žvaigždučių) arba neigiamas(1-2 žvaigždučių) atsiliepimus.Mes stengiamės išspręsti problemą ir palikti jus laimingą prekybos nuotaika čia. Ačiū! 4) Jūsų komentaras yra labai svarbus mūsų verslo sėkmę,Jei esate patenkintas pirkti ir mūsų paslaugos,skirkite keletą minučių ir mums duoti teigiamų atsiliepimų . Prašome palikite mums 5 žvaigždučių atsiliepimų.

Q: Kaip ilgai aš galiu gauti savo produktus?

A: Visi užsakymai bus išsiųsti per 48 darbo valandas, gavęs mokėjimą. Laivybos laikas taip pat priklauso nuo vietos pašto paslauga. Jūs galite sekti informaciją sekimo numerį.Jūs dont gauti sklypas po to, kai mes nustatyti laiką, per, prašome cotact paslaugos grąžinti savo mokėjimo. Q: Kiek yra Laivybos ir Tvarkymo kaina?

A: mums siunčia DHL ar Turmantomokykla.lt Standartinis Pristatymas(sistemos bus rodomas kurios laivybos kompanijos bus eiti), taip pat mes davė protingą nuolaida kitoms laivybos metodą, prašome apsvarstyti savo užsakymą įforminimo mokestį ir laiko, tada galite pasirinkti tinkamą laivybos kompanija. Q: aš galiu padaryti, kad lašas laivybos?

A: mes priimame lašas laivybos paslaugų, bet susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo pirma, jie bus pasakyti, kurioje šalyje, mes negalime eiti. K: Kur galiu gauti mano SEKIMO Numerį? A: Mes pastaba sekimo numerį Turmantomokykla.lt sekimo sistemos.

• Pakuotės Dydis: 14cm x 7cm x 3cm (5.51in x 2.76in x 1.18in)

• Atsparumas Vandeniui Gylis: Ne vandeniui
  • Dial Lange Medžiagos Tipas: Stiklas
  • Grupė Medžiagos Tipas: Medinės
  • Modelio Numeris: B17 VYRŲ MEDIENOS GRUPĖ ŽIŪRĖTI
  • spalva: juoda raudona balta zebra vyrų mediniai žiūrėti
  • Prekės Pavadinimas: SIHAIXIN
  • Juostos Ilgis: 9.84 colių
  • Judėjimas: Japonijos kvarco judėjimas žiūrėti vyrų derliaus
  • Bylos Medžiaga: Medinės
  • Juostos Plotis: 25mm riešo žiūrėti vyrų medienos grupė žiūrėti
  • Byla Storis: 13mm
  • Funkcija: natūralus sandalmedžio visą medinės juostos laikrodžiai
  • Dėžės & Atvejais Medžiaga: Paketas nr.
  • Užsegimas Tipas: Apyrankės Užsegimas
  • Ciferblato Skersmuo: 45mm
  • Stilius: klasikinis paprastas antikvariniai minimalistinio derliaus vyrams žiūrėti
  • Dial Lange Materialtype: stiklo vyras laikrodžiai 2018 prekės prabanga