3D dizainas (Rombas, Tuščiaviduriai) Aukso CNC Reguliuojamas Motociklo Stabdžių ir Sankabos Svirtelė Aprilia FALCO/SL1000 SL 1000 2000-2004 m. 2003 m.

Žymos: stabdžių ir sankabos trosas, motociklo stabdžių ir sankabos svirtis, Sankabos svirtis, Pigūs stabdžių ir sankabos trosas, Aukštos Kokybės motociklo stabdžių ir sankabos svirtis, Kinija sankabos svirties Tiekėjų.

Pažadame, šis Stabdžių Cluth Svirtis yra aukščiausios kokybės Kinijos rinką ,

mes siūlome jums nereikia pirkti pigiau ir prastos kokybės produktų, Nes jie bus sumažinti Aukštos klasės motociklo!

Dizaino patentinės, sertifikavimo,( 3D tekstūros dizainas, Rombas & Tuščiaviduriai dizainas), jums bus meilė šią svertus, mes esame tikri !

Būklė:100% visiškai Naujos Medžiagos:Aukštos kokybės aliuminio CNC apdaila Funkcija:6 Padėtis Reguliuojama Prekės svoris:400g Kiekis:1 Pora=1 Stabdžio svirtis+1 Sankabos svirties ilgis:147MM (5,8) Insallation :Labai lengva prijungti .Ne apimti mokymą, Išvaizda : Nuostabi Išvaizda ir Specail dizainas ir Įvairių Spalvų padarys jūsų motociklas atrodo kietas ir patrauklus Funkcijos :3D tekstūros dizainas tegul jūsų handopprate savo dviratį lengvai , Anti-slip.Taip pat Rhombus & Tuščiaviduriai dizainas gali sumažinti kliūtis nuo vėjo Su Logotipu(Lazerio): FALCO SL1000 Įtaisyti: Už Aprilia FALCO/SL1000 2000-2004 m. Spalva:Žalia/Juoda/Raudona/Oranžinė/Titano/Skiedra/Mėlyna/Aukso yra. Pastaba:Adapteris iš peties, kad jūs matote Nuotraukoje, yra tik už nuotraukas, take it easy,mes atitiks teisę svirties galvutė (Adapteris svirties)pagal Pavadinimą. Klausimas :Kas yra Adapteris svirties ? Atsakymas :matyti šioje nuotraukoje, Spalva:Rodomos nuotraukos(Spalva gali būti 5% skiriasi nuo nuotraukos parodė, internete , Mūsų nuotraukos yra visi ne redagavo Photoshop,tačiau jis yra labai Teisinga) ( Prašome Užtikrinti, kad Ši Dalis Tinka Jūsų Motociklui, Kol tvarka )

Tas Pats Stilius stabdžių Cluth svirtis įdiegti į kitų motociklų modelių,

Poveikis nuotraukos jūsų nuoroda, jis yra toks kietas ir gražus

Tas Pats Stilius stabdžių Cluth svirtis įdiegti į kitų motociklų modelių, Poveikis nuotraukos jūsų nuoroda, jis yra toks kietas ir gražus

Maloniai priminimas:

mes rungtynių teisę svertų adpater pagal pavadinimą ir krovinių aprašymas

įskaitant (modelis, metai ) ,take it easy!

• Pakuotės Dydis: 26cm x 24cm x 10cm (10.24in x 9.45in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: Pora

• Elemento Tipas: Lynai & Kabeliai
  • Galimos Spalvos: Žalia,Raudona,Juoda,Skiedra,Titano,Mėlynos,Auksinės,Oranžinės Spalvos
  • Motociklams Padaryti: Aprilia
  • Prekės Svoris: 0.35kg
  • Metų: Už Aprilia FALCO/SL1000 2000-2004 m.
  • Elemento Aukštis: 3.13cm
  • Modelio Pavadinimas: JZXMGJ-204FALCOSL1000a
  • Elemento Plotis: 2.13cm
  • Išorės Bandymų, Sertifikavimo: BMK
  • Lazeriu Graviruotas Logotipas: FALCO SL1000
  • Specialios Funkcijos: Rombas, Tuščiaviduriai dizainas
  • Prekės Skersmuo: 2.14cm
  • Įmontuoti: Už Aprilia FALCO/SL1000 2000-2004 m.
  • Medžiagos Tipas: CNC Aliuminio Ruošiniai
  • Prekės Pavadinimas: FX FXCNC LENKTYNIŲ