NAUJAS 1 VNT Balto Spragą, Sandėliavimo Lentynos, Virtuvės Organizatorius Čiuožimo Kilnojamojo Plastikiniai, Vonios kambarys Stovo Sutaupyti Vietos, 3 ir 4 sluoksnių Aukštos Kokybės

Žymos: Turmantomokykla.lt, Turmantomokykla.lt, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai.

Vežimas

1.Paprastai užsakymai bus išsiųsti laiku per 1-3 darbo dienas po išvalytas mokėjimą.

2.Prašome patikrinti, ar jūsų informaciją atsargiai. Pirkėjų iš rusijos Federacijos, būtina įsitikinti, kad jūsų Pavardė, vardas, Tėvavardis ir pavardė viskas gerai, kitaip siuntinys bus išsiųstas atgal.

3."Nemokamas pristatymas" yra tik prekių lengvesni nei 2kg ir bus išsiųstas Kinija Paštu Oro Paštą, kuriuo galima stebėti internetu. Jei mes laivas kitais būdais, mes apie jus.

4.Jei jums reikia kitų laivybos metodai, prašome susisiekti su mumis. Mes pritariame, kad suteikti jums labiausiai idealus ir patogus pristatymas metodas.

5.Laivybos dienų, mes negali garantuoti, kad pristatymo laikotarpis jeigu post office yra bet kokių netikėtų vėluoti dėl atostogų, oras, muitinės ar kitos sąlygos.

Garantija Ir Garantijos

Pažadame niekada tegul mūsų klientai praranda pinigus ir bus malonu priimti grąžinimo/keitimo visus elementus, kurie yra pirkti iš mūsų parduotuvės.

Šie reikalavimai turi būti įvykdyti prieš tai, kol jūs siunčiate prekę(s), atgal į mus:

- Prekės (- ių) turi būti naujos ir originalios būklės, kaip ją gavote.

- Dėžės ir žymas, turėtų būti grąžinti, kartu su jūsų prekės (- ių).

- Laivybos mokestis yra negrąžinamas. (Naujas, laivybos mokestis bus mokamas pirkėjai patys)

Atsiliepimai

1.Mes pasiryžę suteikti jums geriausias paslaugas, jūsų pasitenkinimas yra mūsų tikslas ir jūsų gerų atsiliepimų yra mums labai svarbus.

2.Perkant mūsų gaminį, Pirkėjas sutinka, kad susisiekti su mumis neigiama patirtis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą, suteikti mums galimybę išspręsti šią problemą.

Prašome palikite mums penkių žvaigždučių teigiamų atsiliepimų, jei jūs patenkinti mūsų produktus ir paslaugas.Mes džiaugiamės, kad padaryti tą patį už jus.

Jei jums nėra aišku, apie reikalavimų, prašome susisiekti su mumis.

Apie spalvų skirtumas

Patarimai, kaip Mūsų svetainėje pristatoma produkto elementai yra taip arti, kad nekilnojamojo spalvos, bet imtis skirtingų šviesos ir ekrane veiksnių, yra tam tikros spalvos, prašome, atleisk man.

• Pakuotės Dydis: 60cm x 20cm x 140cm (23.62in x 7.87in x 55.12in)

• Diegimo Tipas: Grindų Tipas
  • Prekės Pavadinimas: MYSTICA