Paramos 24/7

Paslauga kasdien .

Išpardavimas
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4

BT578 RS232 belaidžio irxon vyrų ir moterų galvos vergas stotis bendrojo serijos "Bluetooth" adapterį

€33.06

Prieinamumas :Yra sandėlyje

Žymos

Žymos: adapteris "bluetooth", bevielio ryšio adapteris, adapteris moteris, Pigus adapteris "bluetooth", Aukštos Kokybės adapteris bevielio, Kinija adapteris moterų Tiekėjų.

 
 

Li Produkto savybės ir funkcijos

Pagrindinė jo funkcija šis produktas yra pakeisti tradicinius serial RS232 ryšio kabelis, kabelis serial port jungtis į belaidžio "Bluetooth" nuosekliojo prievado jungtis, kad būtų pasiekti belaidžio serijos komunikacijos. Šis produktas gali būti prijungtas naudojant bet kokį standartinį RS232 su serijos prietaisų per DB9 sąsaja, ir su parama "Bluetooth" ryšio funkcija SPP USB Bluetooth adapteris, nešiojamasis kompiuteris, planšetinis kompiuteris, mobilusis telefonas, PDA, ir kitų įrenginių, skirtų belaidžio ryšio serijos komunikacijos.

- šis produktas įterptųjų "Bluetooth" ryšio protokolas programinė įranga, "Bluetooth" SPP (Serial Port Profile), nr. tvarkyklės diegimo remti savo darbo pritvirtinti prietaisą, gali būti naudojamas su standartine RS232 nuoseklusis prievadas įvairių prietaisų.

Vartotojui nereikia suprasti, profesinių žinių apie "Bluetooth" ryšio technologija, skirta vartotojui, arba bendros serijos komunikacijos, serijinis kabelis prijungtas su tradicinių ir nėra skirtumo, kabelis, nuosekliojo ryšio naudojimo nuosekliojo ryšio programinės įrangos arba nuosekliojo ryšio kodą galite ir toliau naudoti.

Šis produktas yra patobulinta versija BT5701. Naudingumas modelis turi privalumų, kad komunalinių paslaugų modelis turi privalumų, viena mašina su daugybe funkcijų, naudingumas modelis gali būti naudojamas prisijungimui galvos prietaiso ir motinos galvos prietaisas; naudingumas modelis gali būti naudojamas kaip "Bluetooth" vergas ir gali būti naudojamas taip pat, kaip "Bluetooth" įrenginį.

Pastatytas ličio baterijos ir įkrovimo grandinės, kurios gali būti naudojamos be išorinio maitinimo. Yra dviejų tipų Class1 ir Class2, atviros erdvės ryšio atstumas yra 100 metrų ir 10 metrų.

- suteikia komandų, vartotojas gali pagal savo taikymo poreikius adapteris stop bitai, pariteto, bodų sparta, "Bluetooth" adapterio pavadinimas, master-slave vaidmenį, pora slaptažodį pokyčiai, dabartinė taip pat gali dirbti per komandų užklausą adapteris.

Pateikti perjungti vyras galva, o moteris-galva. Jei jis yra prijungtas prie galvos prietaisą, jungiklį F; jei prietaisas yra prijungtas prie tėvų prietaisas, perjunkite į M.

Li Rinkos ir Taikymas

Tikslas, naudojant BT578 yra pakeisti pirminį nuoseklųjį kabelį, tačiau kaip jį pakeisti, vartotojas turėtų turėti aiškų planą, prieš perkant produktą. Čia yra keletas tipiškų BT578 programas.

BT578 iš mašinos per DB9 nuosekliojo prievado prijungtas prie serijos prietaiso ir "Bluetooth" nešiojamų kompiuterių, USB, "Bluetooth" adapteris, "Bluetooth" Planšetinio KOMPIUTERIO ar mobiliojo telefono, tokių kaip "Bluetooth" prietaisai, naudojami kartu su pagrindiniu įrenginiu. Tai yra labiausiai paplitusi naudoti BT578. BT578 laukti "Bluetooth" meistras iš mašinos tik rasti, kai pagrindinis įranga, rastas mašina, po poravimo užklausą iš pagrindinio prietaiso, ir pagrindinis įranga įvesti teisingą slaptažodį patvirtinimas iš mašinos derinimas (BT578 gamykliniai porą slaptažodis yra 0000), poravimas yra baigtas, pagrindinė įranga, bus paskirtas "Bluetooth ""Bluetooth" virtualus nuosekliojo prievado Numeris. BT578, veikia ant pagrindinio prietaiso serijos ryšių programos tik reikia nustatyti virtualus nuoseklųjį prievadą, gali serijos ryšių su BT578, ir nuosekliojo ryšio su BT578 prijungtas prie serijos prietaisas.

BT578 iš mašinos su BT578 priimančiosios poromis. Pirmiausia iš komandų, a BT578 yra nustatytas priimti, tada priimančiosios ir gavo dvi serial kabelį nuo originalaus mašinos, priimančioji galia bus automatiškai ieškoti iš mašinos, ir mašinos iš suporuotų ryšį. Po prisijungimas sėkmingas, mėlynos šviesos priimančiosios ir vergas yra pakeista iš "flash" dvigubą blykstę, ir žalia šviesa yra šviesus.

BT578 priimančiosios prijungti "Bluetooth" nuo prietaiso naudojimo. Po priimančiosios galios toliau ieškoti "Bluetooth" prietaisų aplink ir bandyti suderinti tai, jei aplinkiniai "Bluetooth" prietaisai, reaguodama į BT578 užklausą užmegzti ryšį ir naudoti tos pačios poros slaptažodžius, jūs galite suporuoti sėkmės.

Li Pagrindinės specifikacijos parametrus

Vykdymo standartai: Bluetooth SIG v2.0,

Bluetooth protokolas: "Bluetooth" serijos profilį (SPP) uosto

Komunikacijos greitis: 48009600192003840057600115200bps

Moduliacijos režimu: 2.4 G tiesioginės sekos dažnio perderinimo (FHSS)

Ryšio atstumas: Class2 gaminio 10 metrų, Class1 produktas 100 metrų (atviroje erdvėje)

• spinduliuotės galia: Class2 produkto 3dBm, Class1 produkto 20dBm

Gauna jautrumą: Class2 produktas -80dBm, Class1 produktas -86dBm

Darbinė srovė / porą srovė: Class2 produktas, 8/25mA, Class1 produkto 55/60mA

Dydis ir svoris: 78x34x16mm 29g (be baterijos)

Li Produkto pakavimo sąrašas

BT578 serijos "Bluetooth" adapteris a (Class2 lygis)

DB9 mama, mama adapteris

410mAh ličio baterija (built-in)

220V-USB maitinimo adapteris

USB maitinimo šaltinis įkrovimo linija

Naudojimo instrukcija

Sertifikatas ir garantinė kortelė

 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
 • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

 • Elemento Tipas: FM Siųstuvas
 • Spalvos Pavadinimas: Balta
 • Prekės Pavadinimas: MLLSE

As expected. Product was packed very good. Next time I order on alibaba I will use a different transportation type.

Katushabanova (2018-03-20)

Parašykite savo atsiliepimą!

1 2 3 4 5
Kokybė
Kaina