Vėliau Kailis Ziajać Dizaino Baltas Juodas Modelis Vyrų Kostiumas Iškilumo Slim Fit 3 Gabalas Smokingas Užsakymą Veiklos Prom Kostiumai Vestidos S5

Žymos: vėliau kailis ziajać dizaino, 3 gabalas smokingas, smokingas užsakymą, Pigūs vėliau kaip kailis ziajać dizaino, Aukštos Kokybės 3 gabalas smokingas, Kinija smokingas užsakymą Tiekėjams.

Sveiki atvykę į Mūsų Parduotuvėje!

Maloniai Patarimai: kaina neapima jokių priedų(kaip parodyta nuotraukose), bet jūs galite jį užsisakyti ir laivo drauge su mumis, jei reikia. Chromatines aberacijos yra visur tarp skirtingų ekrano, prašome suprasti, tik spalva/dydis tvarkymo nuokrypis. Mes siūlome įvairių lygių Siunta, prašome gerbti savo pasirinkimu ir nereikia perkelti piktas mums, nes laivybos laikas. Klientai iš Brazilijos reikia PDF kodas ir Klientų iš Rusijos reikia Vardą ir pavardę, mes negali rašyti pakuočių, Brazilija ir Rusija, be to. Prašome užtikrinti, kad visa informacija(dydis, spalva ir t.t.), per 24 valandas po to, kai įsakymą, riboja perdavimo laiką svetainėje, mes negali keisti po to, kai tinka pradėti dirbti. Brazilijos vartotojų poreikius, siūlome Mokesčių Nėra. ir Rusija Klientų poreikius siūlome Pilną pavadinimą, nes prašymus muitinės Departamentas.

Spalva: pasirinkti spalvą (numatyta, kaip nuotraukoje)

Audinys: Vilna Mišinys/Satin/Linas/Tvido/Velvet

Striukė Atgal Dizainas: Ne parduodamas arba atgal ventiliacijos arba pusėje ritininės

Kartų : Verslo/ Oficialūs/ Ceremonija/ Vakare Šalis/ Vestuves/ Valentino Diena

Šis kostiumas yra: (Striukė + Kelnės + Liemenė )

jums Gali patikti

PASTABA:standartinio dydžio diagramos reiškia tik tai, Baigtas Kostiumas Dydis,Ne Kūno Dydis.

Jei norite, mūsų siuvėja Užsakymą tiktų jums, prašome Pastebėti šią informaciją, labai svarbu:

DĖMESIO:Mes Negali Garantuoti, Kad Nėra Spalvų Skirtumas

Mes jums mokėti už jūsų pašto išlaidos, jei jums reikia pakuotės nėra labai greitas,

Prašome pasirinkti greičiausią pristatymo būdą, Ačiū!

• Pakuotės Dydis: 20cm x 30cm x 10cm (7.87in x 11.81in x 3.94in)

• Prekės Pavadinimas: ANNIEBRITNEY
  • Priekiniai Stilius: Butas
  • Užtrauktukas Skristi: Viena Breasted
  • stendas atlošas: Reguliariai
  • Elemento Tipas: Kostiumai.
  • Drabužių Ilgis: Reguliariai
  • Liesas: Oficialus