2017 Naujausias ! Visiškai Automatinė Mėgėjams, Kavos Aparatas, 220V, 2 Puodeliai Lašinamas Kavos virimo aparatas Amerikos Coffe Mašinos

Žymos: mašina mašinos, mašina coffe, aparatas kavos, Pigūs mašina mašinos, Aukštos Kokybės automatinio coffe, Kinija mašina, kavos Tiekėjai.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Pusiau automatinė italijos 19 bar " Cappuccino espresso kavos virimo aparatas namų Kavos aparatas Mes turime atostogų iš 10 21, Vas.

Visus užsakymus atostogų bus pristatyti po 23, Vas.

Inroduction NEMOKAMAS PRISTATYMAS Pusiau automatinė italijos 19 bar " Cappuccino espresso kavos virimo aparatas namų Kavos aparatas

1.Gėrimas mouthfeel ir vandens kiekį reguliuokite

2. Nuimamos vandens dėklas

3.Unikali žaliava moistureproof sistema

4.Lengva išardyti, lengva išvalyti žaliavos maišymo sistema

5.Didelio tikslumo elektroninių temperatūros kontrolės sistema

Parametras NEMOKAMAS PRISTATYMAS Pusiau automatinė italijos 19 bar " Cappuccino espresso kavos virimo aparatas namų Kavos aparatas

Prekės ženklas

SHIPULE

Modelis

SH-KF202

Įtampa

220v/50Hz

Galia

1600w

karšto kaušo talpa

1600ml

kaušo talpa

2700ml

neto svoris

16kg

bendras svoris

18kg

Matmenys

640*300*380mm

pakuotės dydis

725*390*455mm

Nuotrauka NEMOKAMAS PRISTATYMAS Pusiau automatinė italijos 19 bar " Cappuccino espresso kavos virimo aparatas namų Kavos aparatas

Siuntos Terminas 1) Jei jums patinka mūsų produkcija, prašome susisiekti su mumis per Turmantomokykla.lt arba galite jį įtraukti į jūsų krepšelį. 2) Jei mes esame online, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai ir labai sklandžiai sandorio.Jei mes ne linija, prašome susisiekti su mumis el. paštu. 3) Kai Turmantomokykla.lt informuoti mus pinigai buvo išsiųstas, mes pasirūpinsime, laivybos arba gaminti jums artimiausiu metu.

Garantija ir Kiti Dalykai 1)mašina su 1 metų garantija, jei yra kažkas negerai su juo, prašome susisiekti su mumis, be abejo. 2) Mes nesame atsakingi dėl bet kokių vartotojo muito ar importo mokesčių. 3) Prašome kreiptis į mus, jei jums netinka elementą po jį gauti, negalima palikti neigiamą atsiliepimą arba neutralų atsiliepimą

Garantija ir Grąžinimo: Mes garantuojame elementą, mes išparduota yra 100% geros kokybės ir būklės. Kiekvienas daiktas bus atliekama atsargiai, prieš pristatymas dėmesį. Tačiau kartais dėl neleistinų per laivybos, kai kurios dalys gali prarasti, kompiuteris veiks netinkamai. Šiuo atveju,mes bus būti kantrūs pasakyti, kaip jį pataisyti, ir jei bet kurių dalių, gauti sugedusi, mes pasiūlysime 90 dienų nemokamai dalių pakeitimas. Mes leisti grįžti atgal kas pardavė elementus per 7 dienas. Pirkėjams bus reikalinga atsakinga už laivybos mokesčius ir kitus mokesčius. Pristatymas metodas: Gerbiamieji, mes pasirinkti tinkamą express "kompanija jums,pavyzdžiui, UPS,DHL, TNT ir "Fedex". Mašina bus atvyko per 7 dienas normaliomis sąlygomis. Apmokėjimo būdas: Q:Kaip aš galiu mokėti už mano pirkti? A:Mes priimame šiuos mokėjimo būdus: Kreditinė kortelė, WebMoney, TT, Western union, Paypal, Qiwi piniginės Q:ar Yra koks nors sekimo numerį mano prekę? A:Taip, mes laivas kas, kad su savo Sekimo numerį, ir jūs galite patikrinti siuntos būklę svetainėje Atsiliepimų: Esame priklausomi nuo klientų pasitenkinimą,kad pavyks, todėl jūs teigiamų atsiliepimų iš 5 ŽVAIGŽDUČIŲ yra labai svarbu mums, jei jūs patenkinti mūsų daiktų, skirkite keletą minučių ir palikti mums savo teigiamų atsiliepimų, Jei jūs aptikote jokių problemų naudojant mūsų prekei, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant bet kokį neutralų ar neigiamą grįžtamąjį ryšį. Mes jums išspręsti visas problemas už jus. Grįžęs atgal klientams mes galime pasiūlyti puikių nuolaidų ir gana dovana dėkojame už jūsų paramą. Mes turime atostogų iš 10 21, Vas.

Visus užsakymus atostogų bus pristatyti po 23, Vas.

• Pakuotės Dydis: 73cm x 39cm x 46cm (28.74in x 15.35in x 18.11in)

• Funkcija: Maišymo
  • matmenys: 640*300*380mm
  • Medžiaga: Nerūdijančio Plieno