DR. ERELIS Vyrų futsal futbolo trinkeles vaikas, sportas Batai, futbolo Batai, durpės/TF padas Patalpų berniukas Batai futbolo berniukas įkrovos futsal

Žymos: įkrovos futsal, sportas futbolo bateliai, futbolo batai, Pigūs įkrovos futsal, Aukštos Kokybės sportas futbolo bateliai, Kinijos futbolo bateliai Tiekėjų.

PASTABA: neįskaitant shoebox

Kaip pasirinkti tinkamą dydį

1: Mūsų dydis yra ne standartas, JAV dydis, ir tai tik tuo atveju, lygus fot ilgis!

2: Išmatuoti savo pėdos ilgį šis būdas !!! Kaip messure jūsų kojų ilgis, Prašome išmatuoti savo pėdos ilgį atidžiai. Ir jūs galite tai padaryti Su metodu, kuris ant nuotraukos Priemonei stovint su jūsų pėdos tvirtai ant grindų, ir lygiagrečiai su savo kita koja. matavimo skiriasi kojų ilgis Pastaba: jei jūsų kojos yra storos, arba platus, mes siūlome pasirinkti vienu dydžiu didesnius!!! 3: Prašome pagal jūsų PĖDOS ilgis Pasirinkti Mus dydžio .JAV dydis tik nuoroda .Mes shiped ES dydį Pasirinkite Dydį 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 1 0 10.5 EUR 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 Pėdos Ilgis(mm)) 210 215 220 225 230 235 240 245 250 255 260 265 270 275 280

4: Jei jūs vis dar ne taip aiškiai apie tai, kaip pasirinkti tinkamą dydį galite palikti mums pranešimą paklausti .

---------------------- Atsiliepimai ---------------------- 1.Teigiamų Atsiliepimų(5 žvaigždutes) - tai labai svarbu mums,prašome gerai pagalvoti prieš paliekant atsiliepimą. 2.Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neutralus(3 žvaigždučių) arba nagative (1-2 žvaigždučių)atsiliepimus.Mes stengiamės išspręsti porblems ir prašome pasitiki mumis! ---------------------- Grįžti&Grąžinti ---------------------- 1.Prašome patikrinti, stebėjimo informaciją apie sekimo svetainėje. 2.Prašome susisiekti su mumis elektroniniu pranešimu,el. paštu.ar prekybos vadybininkas. 3.Patikrinkite pakuotės ir Prekės atidžiai 4.Jei yra kokių nors problemų su mūsų porducts,galite paprašyti, grąžinimo arba grąžinti per 7 dienas nuo gavimo elementus.Bet prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo pirma, prieš grįžtant, ar pradėti ginčų,mes stengiamės jums padėti.Ačiū!!! 5.Visi daiktai turi būti grąžinti į savo pradinę būklę,ar mes atsisako grąžinti pinigus. 6.Pirkėjas yra atsakingas už visus mokesčius, įvyko grąžinimo procesas. ---------------------- Kaip pirkti ---------------------- 1.Prašome chick" view my store "arba" View my populiariausi Produktai " gauti daugiau norimų su pirkinių krepšelis .ir spustelėkite" Pridėti prie parduotuvės Sąrašo " 2.Viršuje, dešinėje tinklalapio: 3.Esame profesionalus Turmantomokykla.lt pardavėjas,parama pritaikyti produktus pagal savo reikalavimo. ---------------------- Vežimas ---------------------- 1.Mes bus išsiųstas jūsų užsakymus 1-7days(pagal savo užsakymo kiekio), po apmokėjimo. 2.Mes priimame Kinija Paštu ,Epacket,DHL,EMS,Fedex,E-EMS,TNT, jei jums reikia, kad siunčiami kiti pristatymas,prašome susisiekti su mumis. 3.Pristatymo laikas yra tik jūsų nuoroda Logisitics bendrovė Įvertinti Pristatymo Laikas Kinija Paštu, oro paštu nemokamas pristatymas 15-60 darbo dienų ePACKET 5-20 darbo dienų EMS 5-15 darbo dienų DHL 3-10 darbo dienų Fedex 3-10 darbo dienų TNT 3-10 darbo dienų 4.Kai gausite prekes galite užsisakyti,prašome ją atidžiai patikrinti per 24 valandas. Jeigu turite kokių nors porblems,prašome susisiekti su mumis tiesiogiai. ---------------------- Mokėjimo ---------------------- 1.Mes galime priimti alipay čia. 2.Galite pasirinkti įvairių mokėjimo mothods kaip "Moneybookers", "Western union", Qiwi Piniginę,kreditinę kortelę,ir alipay.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 20cm x 30cm (3.94in x 7.87in x 11.81in)

• Funkcija: Kvėpuojantis,Masažas,Atsparus Vandeniui
  • Lytis: Vyrai
  • Batų Dydis: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 3.5