Aukštos kokybės rankų-shaked tapybos molbertas daugiafunkcį lankstymo, metalo eskizas molbertas nešiojamų reklamos rėmelį

Žymos: eskizavimo easels, tapyba molbertas, nešiojamų molbertas, Pigūs eskizavimo easels, Aukštos Kokybės dažymas molbertas, Kinija nešiojamų molbertas Tiekėjų.

Produkto informacija:

Medžiaga: metalas

Svoris: apie 1.25 kg

Produkto aukštis molbertas: 55cm

Išplėsti aukštis molbertas: 155cm

Paramos maximun aukštis eskizų: 72cm

Savybės

aukštos kokybės , 100% brand new

Lengvas , ji yra paprasta naudoti ir nešiotis, keliaujant ar tapyba iš gyvenimo

Ilgą gyvavimo ciklą, aliuminio lydinio medžiagos, nr. -, aprūdijęs, lengvai liftable

Stipri apkrova-guolių, Didžiausia parama Eskizų 74cm

Trijų kojų sistema , stiprus stabilumo

Ranka-reguliuojamas liftas, kėlimo ir daugiau stabilus

Tinka: profesionalus menininkas, studentų, vaikų, pomėgiai

Naudojimas: tapyba, eskizavimo, ekranas

Pakuotė:

1x Lankstymo Molbertas, drobė maišelis 1x

Pastaba: dear friend, prašome leisti 1-2cm paklaida dėl vadovo matavimo, dėkojame už jūsų supratimą.

Vežimą:

Jei galite pateikti užsakymą, prašome pasirinkti pristatymo būdą ir mokėti už užsakymą, įskaitant, laivybos mokestis. Mes atsiųsime elementus per 7 dienas, kai jūsų mokėjimo pabaigos.

Mes ne unrantee pristatymo laikas dėl visų tarptautinių vežimų dėl skirtingų muitų kliringo kartus, atskiromis šalimis, kurie gali turėti įtakos, kaip greitai jūsų produktas yra tikrinami. Prašome atkreipti dėmesį, kad pirkėjai yra atsakingas už visus papildomus muito mokesčius, tarpininkavimo mokesčius, rinkliavas ir mokesčius už importą į savo šalį. Šie papildomi mokesčiai gali būti renkami pristatymo metu. Mes grąžinsime nėra siuntimo išlaidas atsisakė siuntas.

Laivybos išlaidos neapima visų importo mokesčių, ir pirkėjai yra atsakingas už muitus.

Grąžinimas:

Mes darome viską, kad aptarnauti mūsų klientus, geriausia, kad mes galime.

Mes grąžinsime jums, jei galite grąžinti prekes per 15 dienų nuo sąskaitos gavimo klausimai, dėl bet kokios priežasties. Tačiau pirkėjas turėtų įsitikinti, kad prekės grąžinami jų originalus sąlygas. Jei daiktai yra sugadinti arba prarasti, jei jie yra grąžinami, pirkėjas atsako už tokią žalą ar nuostolius, ir mes ne pateikti pirkėjo visa grąžinamoji išmoka. Pirkėjas turėtų bandyti paduoti ieškinį su logistikos kompanija susigrąžinti išlaidas, žalą ar nuostolius.

Pirkėjas bus atsakingas už laivybos mokesčiai siekiant grąžinti prekes.

Garantija Ir Techninė Priežiūra:

Mes siūlome 1 mėnesį nemokamai pakeitimo. Pirkėjai gali prašyti pakeisti per 15 dienų nuo gavimo produkto. Pirkėjas turėtų grįžti produkto originalo sąlygas jav ir turėtų apmokėti siuntimo išlaidas grąžinti.

Mes taip pat pateikti 12 mėnesių nemokama priežiūra (išskyrus žalą, atsiradusią dėl žmogiškųjų veiksnių ). Pirkėjas turėtų grįžti produkto originalo sąlygas jav ir turėtų apmokėti siuntimo išlaidas grąžinti. Jei kuri nors dalis turi būti pakeičiamas, pirkėjas taip pat turėtų sumokėti už išlaidas iš dalių galima pakeisti.

Prieš grąžinant prekes, patikrinkite, ar grįžti adresą ir logistikos metodas su mumis. Po to, jūs suteikiate daiktų, logistikos įmonės, prašome siųsti mums sekimo numerį. Kuo mes gauti elementus, mes taisymo ar keitimo, juos artimiausiu metu.

Atsiliepimai:

Jūsų pasitenkinimą ir teigiamas grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums. Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas.

Jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktus ar paslaugas, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, pirmą kartą prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą. Mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas ir suteikti jums geriausias paslaugas klientams.

• Pakuotės Dydis: 50cm x 20cm x 10cm (19.69in x 7.87in x 3.94in)

• Naudoti: Tapyba Molbertas,Eskizas Molbertas
  • Medžiaga: Metalo